.

.

New
ENTEMPLE 3.7 V 18650 Полначот Li-ion Батерија 4.2 V Четири Слот за Линија за Полнење Целосно Исклучување од Фабриката Fashlight Држачи за батерии

ENTEMPLE 3.7 V 18650 Полначот Li-ion Батерија 4.2 V Четири Слот за Линија за Полнење Целосно Исклучување од Фабриката Fashlight

DEN 227.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел.

Детали

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
EN4
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
Entemple
Батеријата Број:
4
екран:
No
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти