.

.

New
KingWei 100pcs/многу Универзална Батерија 18650 Wire Конектор за Полнач НИ ЕУ Приклучокот на Полначот Опремени Со Микро USB Линија За Полнење

KingWei 100pcs/многу Универзална Батерија 18650 Wire Конектор за Полнач НИ ЕУ Приклучокот на Полначот Опремени Со Микро USB Линија

DEN 10165.00
DEN 12706.56

Стока
Достапно.


>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање. Ако имате било каков проблем во врска со трансакцијата или на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било лошо преглед или да се отвори било која спорови, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите прашања и да ви даде најмногу задоволни одговор и најдобри услуги. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек во Целост со 5 ѕвезди , кои ќе ни ги охрабри да услуга ќе се подобро и подобро.
** Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите полначи се продаваат поединечно, без батерии, ако сакате да го користите батеријата ве молиме да го купите дополнително, нашата продавница, исто така, го продаде релевантни батерии за промет на големо.5 cm Батерија Полнач за Приклучок : САД / ЕУ приклучок за Внесување : AC 110-220 V 47-63 Hz Излез : 3.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.
>>> Ќе задоволството е нашиот најголем енергија. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.com) 2-7 работен ден
Нема враќање, размена на само.
>> Карактеристики над-полнење превенција за заштита на батерии.

Детали

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
XXC-128
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Пакет:
No
на модел на полначот на батеријата:
XXC-128
НИ ЕУ Приклучокот на Полначот на Батеријата Тип:
Една Батерија Полнач
Wire Конектор Приклучок:
НИ ЕУ Приклучок
18650 Полначот Тежина:
42.8 g
Полнење На Текст:
AC 110-220V 47~63Hz
Полнење Излез:
3.7 V/500mAh
Li-Ion Батерија Полнач Големина:
11*3.2*4.5 cm
3.7 v Recharegable Батерија Полнач Тип:
За 18650 Литиум Батерија Електрични Полнач
Универзален Полнач За Пакување:
100pcs 18650 Жица Полначи + USB Линија
Чашката Стандард:
САД / ЕУ приклучок
Свеж

Избор на клиенти