.

.

New
НИ Plug AC 100-240V Конвертор DC Адаптер 3.5 x 1.35 MM 5V 2A 2000mA Полначот Кабелот за Напојување Адаптер за Префрлување Напојување

НИ Plug AC 100-240V Конвертор DC Адаптер 3.5 x 1.35 MM 5V 2A 2000mA Полначот Кабелот за Напојување Адаптер за Префрлување Напојување

DEN 114.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.5 мм X 2,5 mm(Компатибилен со 5.
AC 100-240 V Конвертор DC Адаптер 3.Аудио/Видео Напојување. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.35 MM 5 V 2 A 2000m A Држачи за НАС Приклучок за Префрлување Напојување
Описи :
Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез)
Текст Фреквенција : 50-60 Hz
Излез : 5 V 2 A
Должина на кабел : 100 CM
Совет : (-)Центар (+)Надворешна
Погоден за меѓународна употреба
DC Плус Димензија : 5.5 мм X 2,5 mm и 5. Време На Испорака :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред да конкурираат
1 x Адаптер за Полнач 0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Детали

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
Никој
Број На Модел На:
SS
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
ALLOYSEED
екран:
No
Капка брод:
Капка превозот на располагање
Трговија на големо:
Трговија на големо достапни
превозот:
DHL, EMS, Бесплатен превозот
Влезен Напон:
AC 100-240V (во Светот AC Влез)
Чашката Стандард:
Приклучете НИ се
Свеж

Избор на клиенти