.

.

New
LVSUN 70W Напојување Мини Патување Универзален Адаптер за Лаптоп AC Полнач Енергија Со LCD дисплеј за HP DELL IBM Леново преносни компјутери

LVSUN 70W Напојување Мини Патување Универзален Адаптер за Лаптоп AC Полнач Енергија Со LCD дисплеј за HP DELL IBM Леново преносни

DEN 2107.00
DEN 4131.84

Стока
Достапно.

Усвоен со SCM компјутер контролирање на техника за да бидете сигурни дека работи прецизност
4. Ние ќе го лансира нови производи и промотивни активности, од време на време . Но, ние сме 13 години во Електронска поле.
Карактеристики :
1. Полнење или снабдување со енергија за мини лаптопи
2. Ви благодариме!. LCD дисплеј покажува работен напон,визуелни и сигурен
9. Излез најголем напон : 5 V да 24 V,со USB 5 V
12. Полнење или снабдување со енергија за да се MP3,Мобилни телефони,камери и camcorders итн, со стандарден USB порт
3. Текст AC 100-240 V во светот компатибилен
11.)
UDOLI-LVSUN Еден од водечките производство во Компјутер и мобилност, периферни уреди. Повеќе од 1000 вработени. Усвоен ABS+PC анти-експлозија и анти-оган школка материјали, се за безбедност и екологија
8. Самостојно дизајнирање и произведени со неколку патенти се применуваат
10. PLS додадете нашата продавница до вашите омилени продавници . Поминале автоматски компјутер електрични преоптоварување тест и висока температура преоптоварување стареење тест пред пратката
7. Ние сме новородено бебе во Aliexpress. Ние ќе се фокусираме на квалитет и услуга, продолжува да се изгради висок квалитет бренд. LS-BC07 A универзален адаптер за лаптоп
2. Вклучете полнење на батеријата или на снабдување со енергија на преносни компјутери автоматски
6. Повеќе Права : во Текот напон заштита, во Текот температура заштита, во Текот вчитај заштита, во Текот Тековната заштита, Краток спој заштита
Пакетот вклучува :
1.

Детали

Употреба:
Стандардна Батерија
Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
LS-BC07A
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Бренд Име:
LVSUN
Пакет:
No
Тип:
Електричен
Пакет:
No
боја:
Црна
Чашката Стандард:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ,KR
Употреба:
адаптер за лаптоп
Свеж

Избор на клиенти