.

.

New
ORZ Кабинет Вратата Тенџере Капак Рек Кујна Пан Покрива Организаторот на Чување од Носителот Багажник Метални Тенџере Покрие Носителот Полица Кујнски Прибор

ORZ Кабинет Вратата Тенџере Капак Рек Кујна Пан Покрива Организаторот на Чување од Носителот Багажник Метални Тенџере Покрие

DEN 829.00
DEN 1336.80

Стока
Достапно.


Не ноктите, без лепило, висат на кабинет вратата директно, и, исто така, може да ја промените позицијата во секое време. Држете капаци со различен тип рачка, заоблени, уво knob итн. Домот хром финиш, цврсти и тешки мерач метал.


Детали

Бренд Име:
ORZ
Материјал:
Метал
Применливи Простор:
Кујна
Инсталација Тип:
Кука Тип
функција 1:
кујна организатор
функцијата 2:
носителот
Функција 3:
чување на решетката
Функцијата 4:
кујнски прибор
Пакет Се Вклучени:
1 x Пан Тенџере Капакот на Држачот
кодот на производот:
600218
Свеж

Избор на клиенти