.

.

New
S-во Облик на Чинија Рек Сет 2-Нивоа на Хром Плоча од Нерѓосувачки Јадење Прибор за јадење Првенство Управување со Фах челик мозоци сад рек кујна јадење полица

S-во Облик на Чинија Рек Сет 2-Нивоа на Хром Плоча од Нерѓосувачки Јадење Прибор за јадење Првенство Управување со Фах челик

DEN 1794.00
DEN 2111.04

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти