.

.

New
10Pcs хит 10 бои правоаголник не-par ABS покер, покер чипови се Купи железо

10Pcs хит 10 бои правоаголник не-par ABS покер, покер чипови се Купи железо

DEN 218.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


10 Pcs 2016 хит 10 бои правоаголник не-par ABS покер, покер чипови се Купи железо
Број : РК-001
Име : правоаголни не par чипови
Материјал : ABS материјал
Боја црвена, црна, бела, сина, зелена, розова, виолетова, портокалова, сина, кафе
Спецификации : 74.6 мм * 44.6 мм * 4.0 mm

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
is_customized:
Yes
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
РК-001
Производот Категорија:
чип
Свеж

Избор на клиенти