.

.

New
Три Clip-за Протези 2.5 cm*65cm Каки Шарени Црна #02 Деца Подвезици Деца/Момчиња/Девојка Еластична Протези Тенок Y-назад Подвезици

Три Clip-за Протези 2.5 cm*65cm Каки Шарени Црна 02 Деца Подвезици Деца/Момчиња/Девојка Еластична Протези Тенок Y-назад Подвезици

DEN 157.44

Стока
Достапно.

Благодарам многу за одвоеното време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја.
Деца Протези Еластична Тенок Suspender
Y - назад блескави suspender
"Шарени"#02
Целосно elasticzed и целосно прилагодлив
Може да се користи како неформални или формални suspender
Лесно да се поврзете со панталони со клипови
Maxlength : Прибл Беа 25,5 Инчен
Ширина : 1 Инч
ДОБАР ИЗБОР !
ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ !!
ДОБАР КВАЛИТЕТ ПОДВЕЗИЦИ !
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.

Детали

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
25.5inch
Број На Модел На:
2.5 деца подвезици
Шема:
Шарени #02
Ширина:
1 inch
Име:
нови
Свеж

Избор на клиенти