.

.

New
Мало Деца Протези 2.5cmx65cm Шарени #19 Деца Подвезици Еластична Suspender За Деца Девојка Момчеs Y-во облик на Suspender

Мало Деца Протези 2.5cmx65cm Шарени 19 Деца Подвезици Еластична Suspender За Деца Девојка Момчеs Y-во облик на Suspender

DEN 157.44

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек.Тоа ќе зависи од поштата & царина. Благодарам многу за одвоеното време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно.
Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 5-7 работен ДЕН на плаќање се примени.
Деца Протези Еластична Тенок Suspender
Y - назад блескави suspender
"Шарени"#19
Целосно elasticzed и целосно прилагодлив
Може да се користи како неформални или формални suspender
Лесно да се поврзете со панталони со клипови
Maxlength : Прибл Беа 25,5 Инчен
Ширина : 1 Инч
ДОБАР ИЗБОР !
ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ !!
ДОБАР КВАЛИТЕТ ПОДВЕЗИЦИ !
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.

Детали

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
25.5inch
Број На Модел На:
2.5-Деца Suspender
Шема:
Шарени #19
Ширина:
1 inch
Име:
100%нови
Свеж

Избор на клиенти