.

.

New
100 Парчиња М8 x 16 x 1.6 Рамен Миење 304 (А2-70) не ' Рѓосувачки Челик

100 Парчиња М8 x 16 x 1.6 Рамен Миење 304 (А2-70) не ' Рѓосувачки Челик

DEN 576.00

Стока
Достапно.


100 Парчиња М8 x 16 x 1.6 Станот за Миење
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (А2-70)
Големина : 8.4x16x1.6 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)
Пакетот вклучува :
100 М8 x 16 x 1.6 подлошки

Детали

Број На Модел На:
M8x16x1.6
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти