.

.

New
10x Рамен Силикони за Миење Заптивка Запечатување Spacer OD 8 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 21 22 30 x ID 3 4 5 5.5 6 7 9 10 x 0.5 mm Дебели

10x Рамен Силикони за Миење Заптивка Запечатување Spacer OD 8 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 21 22 30 x ID 3 4 5 5.5 6 7 9 10

DEN 336.00

Стока
Достапно.


Обичај прави е availble по приемот на вашата подлошки OD,ID, дебелина и квантитет.

Детали

Внатрешен Дијаметар:
M7, 5.5 мм, М2.5, М9, М4, M10, М3, М5, M6
Број на Компјутери:
10pcs
Надворешниот Дијаметар:
14, 22, 8, 10, 12, 20, 30, 16, 13, 11, 21, 17, 19, 15
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Температура:
-40-120
Свеж

Избор на клиенти