.

.

New
10x Рамен Силикони за Миење Дихтунзи Запечатување Spacer 7 10 11 12 13 14 16 18 19 20 21 24 25 40 x 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 16 20 24 x 2mm

10x Рамен Силикони за Миење Дихтунзи Запечатување Spacer 7 10 11 12 13 14 16 18 19 20 21 24 25 40 x 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 16

DEN 432.00

Стока
Достапно.


Обичај прави е availble по приемот на вашата подлошки OD,ID, дебелина и квантитет.

Детали

Внатрешен Дијаметар:
М16., М12, M24, М4, М8, М2, M10, M15, M20, М3, М5, M6
Број на Компјутери:
10pcs
Надворешниот Дијаметар:
14, 37, 22, 18, 10, 12, 20, 30, 7, 16, 24, 13, 40, 29, 11, 25, 19, 15
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Температура:
-40-120
Свеж

Избор на клиенти