.

.

New
М5 Надворешниот Дијаметар 11mm ABS Најлон Круг ќор-сокак Spacer PCB Одбор Spacer Подлошки Нема Теми

М5 Надворешниот Дијаметар 11mm ABS Најлон Круг ќор-сокак Spacer PCB Одбор Spacer Подлошки Нема Теми

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

100% Нов ABS Пластика Круг Spacer,Без Конци Пакет 500-1000 Компјутери
A = 5.5 мм
Б = 11mm
L = 5-25мм
За повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или e-mail на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : ) Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.

Детали

Внатрешен Дијаметар:
M5x11x5 Пакет 1000, M5x11x8 Пакет 1000, M5x11x10 Пакет 1000, M5x11x12 Пакет 1000, M5x11x15 Пакет 1000, M5x11x18 Пакет 1000, M5x11x20 Пакет 500, M5x11x25 Пакет 500
Бренд Име:
iMJIND
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M5X11
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти