.

.

New
20pcs/многу Бакар миење M27 Бакар Рамен Миење, Печат за миење

20pcs/многу Бакар миење M27 Бакар Рамен Миење, Печат за миење

DEN 432.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Здраво пријател,
Ви благодариме за вашата нарачка. Ве молам оставете ме вашиот E-mail, ако е можно.
Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.
Бакар миење Големина=A* B* C (единица : mm) A= Внатрешен Дијаметар B= Надворешниот Дијаметар C=Дебелина се Најдат други големина (низа ) во овој лист.

Детали

Внатрешен Дијаметар:
27MM
Број на Компјутери:
Дебелина 1mm, Дебелина од 1,5 mm, Дебелина 2mm, Дебелина 3мм
Надворешниот Дијаметар:
31mm, 32mm, 33mm, 34mm, 35mm, 36mm, 38mm, 40mm, 41mm, 42mm
Бренд Име:
RYBZJ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
m27
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти