.

.

New
100pcs/многу М4*9mm ABS Најлон Круг ќор-сокак Spcaer, PCB одбор spacer OD(7MM) X ID(4.2 мм)*9mm

100pcs/многу М4*9mm ABS Најлон Круг ќор-сокак Spcaer, PCB одбор spacer OD(7MM) X ID(4.2 мм)*9mm

DEN 156.48

Стока
Достапно.

ABS Најлон Круг ќор-сокак Spcaer
Внатрешен дијаметар A=4mm
надворешниот дијаметар B=7mm
Висина C=9mm
Квалитет : 100pcs

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
7(надворешен)*4(внатрешен)*9(висина)
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон PA66
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти