.

.

New
1000pcs/многу Дијаметар 3мм ПРЕДВОДЕНА од Пластични Spacer Носителот Случај Штекер Клипови База За Диоди Надворешниот Дијаметар 4mm*3мм (Должина)

1000pcs/многу Дијаметар 3мм ПРЕДВОДЕНА од Пластични Spacer Носителот Случај Штекер Клипови База За Диоди Надворешниот Дијаметар

DEN 378.24

Стока
Достапно.

1000pcs/многу Дијаметар 3мм ПРЕДВОДЕНА од Пластични Spacer Носителот Случај Штекер Клипови База За Диоди Надворешниот Дијаметар 4mm*3мм (Должина)
големина на : A=4 C=3 B=2.8

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
4*3
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон PA66
MOQ:
1000pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти