.

.

New
5pcs DIN127 M24 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

5pcs DIN127 M24 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

DEN 415.00
DEN 460.80

Стока
Достапно.

Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Се Враќа & Наплата Политика
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Повратни информации и Комуникација
1. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот и Поштенски
1. Јас ќе бидам прифатена. Ви благодариме за соработката. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).DIN127 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење
Плаќања
1. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги.

Детали

Број На Модел На:
5pcs DIN127 M24
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN127
Големина:
M24
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти