.

.

New
200pcs DIN6797J М14 Нерѓосувачки Челик А2 Внатрешни Заби Shakeproof Подлошки за Заклучување за Миење

200pcs DIN6797J М14 Нерѓосувачки Челик А2 Внатрешни Заби Shakeproof Подлошки за Заклучување за Миење

DEN 1193.00
DEN 1325.76

Стока
Достапно.

Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Јас ќе бидам прифатена. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Повратни информации и Комуникација
1. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.DIN6797 J Нерѓосувачки Челик А2 Внатрешни Заби Shakeproof Подлошки за Заклучување за Миење
Плаќања
1. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Се Враќа & Наплата Политика
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Детали

Број На Модел На:
200pcs DIN6797J М14
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN6797J
Големина:
M14
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти