.

.

New
1000pcs DIN127 М5 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

1000pcs DIN127 М5 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

DEN 1138.00
DEN 1264.32

Стока
Достапно.

Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Јас ќе бидам прифатена. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Превозот и Поштенски
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.DIN127 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење
Плаќања
1. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager.

Детали

Број На Модел На:
1000pcs DIN127 М5
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN127
Големина:
M5
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти