.

.

New
10pcs DIN9021 M20 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за Миење

10pcs DIN9021 M20 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за Миење

DEN 1440.00
DEN 1599.84

Стока
Достапно.

Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ви благодариме за соработката. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство.DIN9021 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за Миење
Плаќања
1. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Превозот и Поштенски
1. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање.

Детали

Број На Модел На:
10pcs DIN9021 M20
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN9021
Големина:
M20
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти