.

.

New
Shim за Миење Поддршка Прстени Јаглероден Челик Цинк Позлатен 12 x 18 x 1.2

Shim за Миење Поддршка Прстени Јаглероден Челик Цинк Позлатен 12 x 18 x 1.2

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Предмет : Shim за Миење Поддршка Прстени Јаглероден Челик Цинк Позлатен 12 x 18 x 1. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите.2
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е 200 Компјутери / Многу
Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h
Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму. Ве молиме не го остави негативни повратни информации.
Jiashan Shun Heng fastener Co. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист. Ви благодарам многу.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
12x18x1.2
Внатрешен Дијаметар:
12 mm
Надворешниот Дијаметар:
18 mm
Дебелина:
1.2 mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Заврши:
Цинк Позлатен
Свеж

Избор на клиенти