.

.

New
G1/8 BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Масло Мозоци О Прстен за Миење Печат Заптивка

G1/8 BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Масло Мозоци О Прстен за Миење Печат Заптивка

DEN 334.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

метар
G1/8" BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Масло Мозоци О Прстен за Миење Печат Заптивка
Детални Големина На :
Опис На Производот :
Големина : 10.03 mm
Пакување : 20 компјутери
Материјал : Метал + NBR гума
Работа притисок : 40 MPa
Работна температура : - од 25 до 80 степен centigrade
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
G1/8
Свеж

Избор на клиенти