.

.

New
G1 BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Мозоци Plug Масло O Прстен за Миење Печат

G1 BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Мозоци Plug Масло O Прстен за Миење Печат

DEN 503.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.метар
G1" BSP Само Центрирање Метал Гумени Врзани Мозоци Plug Масло O Прстен за Миење Печат
Детални Големина На :
Опис На Производот :
Големина : 33.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.49 mm
Пакет : 10 компјутери
Материјал : Метал + NBR гума
Работа притисок : 40 MPa
Работна температура : - од 25 до 80 степен centigrade
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
G1
Свеж

Избор на клиенти