.

.

New
1000pcs /лот 3*17mm Црна Најлон Круг ќор-сокак Spcaer , PCB одбор spacer OD=7MM, ID=3.2 ММ, Висина=17mm

1000pcs /лот 3*17mm Црна Најлон Круг ќор-сокак Spcaer , PCB одбор spacer OD=7MM, ID=3.2 ММ, Висина=17mm

DEN 858.24

Стока
Достапно.

Црна Најлон Круг Ќор-Сокак Spcaer
Внатрешен дијаметар : 3.2 mm
надворешниот дијаметар : 7mm
Висина : 17mm
Квалитет : 1000pcs

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
7(надворешен)*3(внатрешен)*17(висина)
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон PA66
MOQ:
1000pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти