.

.

New
Калишта mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Копје на Одмазда игри padmouse гејмер глувчето душеци

Калишта mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Копје на Одмазда игри padmouse гејмер глувчето

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
size900x400x2mm
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти