.

.

New
Катарина mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Злобна Сечилото игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци

Катарина mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Злобна Сечилото игри padmouse гејмер тастатура

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Овој производ е најдобар природна гума на ткаенина покрие mouse pad во моментов. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност.
Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
size900x400x2mm
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти