.

.

New
locrkand Lucian mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Прочистувач игри padmouse гејмер лаптоп глувчето душеци

locrkand Lucian mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Прочистувач игри padmouse гејмер лаптоп глувчето

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.


Превозот -
1. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат. Печатени слики се high-definition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики :
1.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
size900x400mm
Свеж

Избор на клиенти