.

.

New
Gnar mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Недостасува Линк игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци

Gnar mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Недостасува Линк игри padmouse гејмер тастатура глувчето

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
Превозот -
1. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор.
Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers.Ние и ветуваме дека нашите подлошки нема да избледи и секогаш да остане во оригиналната боја. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето.Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака. Покрај тоа, на подлога е мека и еластична; тоа е удобно да се користи, како и заштита на вашиот зглоб.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
size900x400x2mm
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти