.

.

New
Kha'Zix mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Voidreaver игри padmouse гејмер лаптоп глувчето душеци

Kha'Zix mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Voidreaver игри padmouse гејмер лаптоп глувчето душеци

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.Овој производ е најдобар природна гума на ткаенина покрие mouse pad во моментов. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја. Покрај тоа, на подлога е мека и еластична; тоа е удобно да се користи, како и заштита на вашиот зглоб. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност.
Превозот -
1. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
size900x400mm
Свеж

Избор на клиенти