.

.

New
80*40cm XL големи mousepad Американски САД долар Британско знаме игра gaming mouse pad гејмер лаптоп компјутер мат за macbook

80*40cm XL големи mousepad Американски САД долар Британско знаме игра gaming mouse pad гејмер лаптоп компјутер мат за macbook

DEN 616.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.


За Пратката 1.Ние ќе испрати предмети во рок од 2 работни дена (можно) по уплатата се потврди со платформа. 2.Бидејќи на различни канали за да пратите информации за дисплејот време ќе бидат различни, поштенски парцели обично 1-4 дена покажа дека меѓународната курир обично 1-2 дена, Ако има застој, следење на информациите за време на екранот ќе биде продолжен. За Повратни информации Ако се чувствувате задоволни,ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички.Ако има било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас однапред пред да замине никакви негативни/неутрален повратни информации, ние ќе ви даде добро решение.

Детали

Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Долар
Бренд Име:
FFFAS
Големина:
XL
Пакет:
No
Материјал:
Гума
Стил:
Американскиот
Свеж

Избор на клиенти