.

.

New
Mairuige Бесплатен Превозот Печати Кактус Правоаголник Гума Против Пролизгување Гејмерски Лаптоп Трајни Големи Mouse Pad Заклучување на Работ 900*400*3мм

Mairuige Бесплатен Превозот Печати Кактус Правоаголник Гума Против Пролизгување Гејмерски Лаптоп Трајни Големи Mouse Pad Заклучување

DEN 451.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

06
/парче US $ 8. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.99
/парче US $ 8.

Детали

боја:
300x600X2MM, 350x600X2MM, 400x800x2MM, 300x700x2MM, 400x700x2MM, 400X700X3MM, 300X800X2mm, 400x800x3MM, 400x900x2MM, 400x900x3MM
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
SHUYE
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
XL
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини
Свеж

Избор на клиенти