.

.

New
Моден Срцето Силикон Mouse Pad Јасно Wristband Подлога За Десктоп Компјутер Mousepad Тастатура Поддршка Перница Зглоб Перница Почива

Моден Срцето Силикон Mouse Pad Јасно Wristband Подлога За Десктоп Компјутер Mousepad Тастатура Поддршка Перница Зглоб Перница

DEN 172.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
1.Ве молиме да се биде внимателен во врска со e-mail адреса, во случај на било unecessary грешка
3 .Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел. Откако ќе го потврдите вашиот производ и не сте задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за неколку минути.(прв средината и презиме )
Фото Шоу
Карактеристики
1.Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!
6. Забелешка : ве Молиме земете предвид не постои следење на број кога цел испратено од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ве молиме да не грижете се во оваа situaiton, ние ќе ја заштити вашата нарачка до вас добиле.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа.

Детали

Големина:
S
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LQ0000
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
Стил:
mouse pad
боја:
Како слика покажува
Големина:
11x7.5x2cm
Дебелина:
2cm
Капацитет на производство:
Најмалку 5000 парчиња секој ден
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти