.

.

New
Mairuige Најжешките Дизајн Лигата на Легенди Зед Mouse Pad Подлога Overlock Работ Голема Gaming Mouse Pad Испрати Момче Пријател Најдобар Подарок

Mairuige Најжешките Дизајн Лигата на Легенди Зед Mouse Pad Подлога Overlock Работ Голема Gaming Mouse Pad Испрати Момче Пријател

DEN 409.00
DEN 434.88

Стока
Достапно.

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме овозможи 0. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.99
/парче US $ 8.

Детали

боја:
300x600X2MM, 350x600X2MM, 400x800x2MM, 300x700x2MM, 400x700x2MM, 400X700X3MM, 300X800X2mm, 400x800x3MM, 400x900x2MM, 400x900x3MM
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
џим
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
XL
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини
Свеж

Избор на клиенти