.

.

New
1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер

1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер

DEN 321.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер за тоа Како да се поврзете на приемникот со вашиот rapoo слушалките 1. не го вметнете во usb приемник, вклучете ја слушалката прекинувач 2. Задржете го копчето на слушалката прекинувач за долго време додека индикаторот трепка 3. потоа вметнете во usb приемник, откако ќе се поврзе успешно, индикаторот светлината е секогаш на

Детали

боја:
За Rapoo H8030, За Rapoo H3050, За Rapoo H3000, За Rapoo H3000 плус, За Rapoo H3080
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000
Материјал:
Метал
Стил:
USB приемник
Свеж

Избор на клиенти