.

.

New
Мис Среќа mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Баунти Хантер игри padmouse гејмер лаптоп глувчето душеци

Мис Среќа mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Баунти Хантер игри padmouse гејмер лаптоп глувчето

DEN 729.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Печатени слики се high-definition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики :
1. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок. Покрај тоа, на подлога е мека и еластична; тоа е удобно да се користи, како и заштита на вашиот зглоб. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers.
Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор.Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја.

Детали

Бренд Име:
olwonow
Пакет:
Yes
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
size900x400mm
Свеж

Избор на клиенти