.

.

New
(100pcs/многу) Двојна Порта HDMI 1.4 HDTV Аудио Видео Ѕид Лице Плоча Панел 118mm 120mm Правоаголник Тип

(100pcs/многу) Двојна Порта HDMI 1.4 HDTV Аудио Видео Ѕид Лице Плоча Панел 118mm 120mm Правоаголник Тип

DEN 32256.00

Стока
Достапно.


Двојна Порта HDMI 1.4 HDTV Аудио Видео Ѕид Лице Плоча Panel
Димензија : 118mm 120mm Правоаголник Тип
Овој HDMI ѕид плоча опфаќа е одлична за бројни апликации и одговара на повеќе кабел стилови.
Исчисти вашиот центар за забава или конвертирате вашите постоечки ѕид плочи за да одговара на новата технологија.
Немојте само да се кандидира на вашиот кабли низ дупка во ѕидот, го даде професионален изглед со овој висок квалитет
Висок квалитет на повеќе HDMI порт ѕид плоча за бројни апликации

Детали

боја:
Бела
Бренд Име:
ULT да се обединат
Употреба:
компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
TL-032
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти