.

.

New
(100pcs/многу) Внатрешна Мини САС SFF-8643 домаќин на 4 САС 29pin SFF-8482 хард диск fanout 6Gbps податоци на Серверот Рација Кабел 50cm

(100pcs/многу) Внатрешна Мини САС SFF-8643 домаќин на 4 САС 29pin SFF-8482 хард диск fanout 6Gbps податоци на Серверот Рација

DEN 84480.00

Стока
Достапно.


HD Мини-САС кабел конфигурации
Внатрешни Мини САС SFF-8643 домаќин на 4 САС 29pin SFF-8482 хард диск fanout 6 Gbps податоци на Серверот Рација Кабел
На Висока Густина (HD) систем се нарекува и како HD Мини-САС (SFF-8643) во САС 2.1 стандард, ги исполнува 6 Gb/s САС спецификација.
Овие нови HD Конектори ќе се користи на САС 3.0 спецификација кога е објавен. Кабел материјал може да се промени, но конектори ќе биде и следната генерација на САС да се кандидира на 12 Gb/s .
внатрешни HD Мини-САС на Бакарни Кабли
Должина : 50cm
Напомена :
Постојат SFF-8643 порта за belowing рација картичка :
LSI 9207-8i
Adaptec Рација 71605
Adaptec Рација 72405
Adaptec Рација 8885 Q
Adaptec Рација 8885
Adaptec Рација 8805
Adaptec Рација 8885 E
Adaptec Рација 71685
Adaptec Рација 7805
Adaptec Рација 71605 E
Adaptec Рација 78165
Adaptec Рација 81605 ZQ
Постојат SFF-8644 порта за belowing рација картичка :
LSISAS9202-16e
Adaptec Рација 71685
Adaptec Рација 8885 Q
Adaptec Рација 8885
Adaptec Рација 8885 E
Adaptec Рација 78165

Детали

боја:
50cm
Бренд Име:
ULT да се обединат
Број На Модел На:
SF-077-0.5 M
Употреба:
Мобилни Складирање
USB Тип:
Други
Должина на кабел:
50cm
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти