.

.

New
2 во 1 Комбо да USB Micro USB Двоен Приклучок Податоци Полначот Splitter Кабел 50cm

2 во 1 Комбо да USB Micro USB Двоен Приклучок Податоци Полначот Splitter Кабел 50cm

DEN 103.20

Стока
Достапно.


2 во 1 Комбо да USB Micro USB Двоен Приклучок Податоци Полначот Splitter Кабел
За Таблет
Должина : 50cm
Жица материјал спецификација : OD 3 ПВЦ со чист бакар со алуминиумска фолија
Погоден за : избор на мобилен телефон и уредот со МИКРО интерфејс
Микро USB Port1 : За Полнење само
Микро USB Port2 : Двете Полнење & Податоци

Детали

Уверение:
USB
Број На Модел На:
GT-159-Б.К.
Бренд Име:
ULT да се обединат
Употреба:
компјутер
USB Тип:
Стандард
Пакет:
No
USB Тип:
Микро-USB
Должина на кабел:
50cm
Свеж

Избор на клиенти