.

.

New
Вертикална Двојна USB 3.0 Тип Женски на матичната Плоча 20 Pin Кутија Насловот Слот Адаптер PCBA

Вертикална Двојна USB 3.0 Тип Женски на матичната Плоча 20 Pin Кутија Насловот Слот Адаптер PCBA

DEN 153.60

Стока
Достапно.


Dual USB 3.0 Тип Женски на матичната Плоча 20 Pin Кутија Насловот Слот Адаптер PCBA
Вертикален тип PC Одбор Собранието со usb 3.0 конектори
Можете да се поврзете на 20pin насловот за внатрешна usb 3.0 плоча, потоа поврзете го USB тип женски на надворешен USB 3.0 уред.

Детали

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
ULT да се обединат
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
U3-280
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти