.

.

New
300pcs/многу Мини Пластична Кеса 2.7x3.7cm Јасно Ziplock Zip Заклучување Торба Reclosable Поли Кеси Накит Додатоци Подарок Пакување Кеси

300pcs/многу Мини Пластична Кеса 2.7x3.7cm Јасно Ziplock Zip Заклучување Торба Reclosable Поли Кеси Накит Додатоци Подарок Пакување

DEN 416.00
DEN 489.60

Стока
Достапно.


300pcs/многу Zip Пластична Кеса 2.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Додатоци Шарм Монистра, Обетки Прстени Ореви Монета Подарок Пакување
Линк За Други Производи
За Кориснички
1.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .7cm Јасно Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Торба Мини Накит Торба Обетки Шарм Подарок Пакување Кеси
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 300 PCS /многу
Точка Бр.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.0393 инчен 1 инч=25.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Ziplock Пластични Кеси 040
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Со Црвена Лента
Објектот Околу Големина
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.

Детали

Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Пластични
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Ziplock Пластични Кеси 040
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба
Бренд Име:
KoMee
Околу Големина:
2.7x3.7cm (1.06x1.45)
боја:
Јасно Со Црвена Лента
Материјал:
ЈП пластика
Користат за :
Накит Монистра Шарм Обетки Прстен Ореви Подарок Пакување
торба стил:
Мини Накит Торба Шарм Торба Подарок Торба Zip Торба Zip Заклучување Пакување Торба
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Дебелина:
0.2 мм
is_customized:
Accept Custom Logo (bolsas de plastico)
Запечатување & Рачка:
патент врвот
Свеж

Избор на клиенти