.

.

New
Боја свила исполнет вештачка трева Peng Песна Raffi хартија подарок бонбони кутија додатен пополни алатка Свадба Партија Велигден партија материјали

Боја свила исполнет вештачка трева Peng Песна Raffi хартија подарок бонбони кутија додатен пополни алатка Свадба Партија Велигден

DEN 108.00

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија Големина : 50g / кеса,
Боја : Розова, беж, кафена, светло сина,
Се применуваат : за хартија бонбони кутија, транспарентни стаклени шишиња, ПВЦ пластична кутија, калај кутија, итн; high-end козметика, Seiko накит, кожни производи, керамика, стакло и производи, смола занаети, рачно изработени бисквити, чоколади, колачи, итн. се погодни за пакување пополнување и декорација.


Детали

Повод:
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ji во
Број На Модел На:
вести
Свеж

Избор на клиенти