.

.

New
Креативни Малку Мечка Со Ранец Свадба Бонбони Вреќи За Бебе Прикажани Свадба Декорација Партија Услуги Материјали 3 Бои Во Парк

Креативни Малку Мечка Со Ранец Свадба Бонбони Вреќи За Бебе Прикажани Свадба Декорација Партија Услуги Материјали 3 Бои Во Парк

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Нови пристигнување Новина Hi-Q Малку Мечка Haversack Бонбони Торба Свадба Фаворизира Материјали Подарок Торба Кутии
Опис На Производот
Теми : Градина Тема, Класичен Тема
Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги
Материјали : Кадифен полнети
Мечка Боја : кафена/темно кафеава / беж/розова
Торба боја : Златна
Мечка Приближна Големина : 11cm висина
Торба големина за : 9*12cm
капацитет : ( доволно да се одржи 6 компјутери Гулаб или 2 парчиња Fei Liluo или 10 компјутери Hershey е)
Quanltiy : 50pcs
Ќе го купите повеќе quanltiy и цената е уште пониска
Совети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми, цимет срца-или што твоето срце желби.
забелешка : Овој производ е 100% во вид на снимање. Поради светлина предизвикува некои боја грешки. многу строги гости за боја не се за да ја купи

Детали

Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Број на Компјутери:
7pcs
Број На Модел На:
145
Свеж

Избор на клиенти