.

.

New
100pcs/број 5*7 инчен Apple Зелена Хоризонтална Лента Biodegradable Хартија Третираат Кеси Партија Услуги Свадба Булчински Туш Табела Decors

100pcs/број 5*7 инчен Apple Зелена Хоризонтална Лента Biodegradable Хартија Третираат Кеси Партија Услуги Свадба Булчински Туш

DEN 485.00
DEN 521.76

Стока
Достапно.


100pcs/број 5*7 инчен Apple Зелена Хоризонтална Лента Biodegradable Хартија Третираат Кеси Партија Услуги Свадба Булчински Туш Табела Decors
Внимание : 1. Ова е пакет на 25pcs. Мешана боја за една многу не е достапна. 25pcs/боја за еден модел најмалку.
2. На овој линк е само за моделот на Хоризонтална Линија. Ние aslo има и други модели за вашиот избор, ако сакате да наредат и други шема, ве молиме да ни остават порака на реден број. Ние ќе брод на стоките според вашето барање. Ви благодариме!
Опис На Производот
Секој сет содржи 25 торби на еден модел.
Овие гроздобер стил дизајнер печатени занает кесички се направени од високо квалитетни занает хартија и се совршени за бебето тушеви, булчински
тушеви, роденден корист кеси, печени третира, бонбони buffets, пуканки кеси, давање на подарок, занает проекти и многу повеќе.
Димензии : Ширина 13 CM * должина 17 CM(5" X 7" ) + Запечатување 1.5 CM.
Пакување : 25 компјутери/opp вреќа. 25pcs во една боја.
Еко-пријателски
Био-degradable
Храна Безбедно
Производ Екранот
Ве молиме имајте во предвид : На бои во сликата може да се разликува малку од реалните производ во боја.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ви благодариме.

Детали

боја:
Други Стил
Повод:
Годишнина,забава,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
PB
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија, Храна безбедно мастило, Занает хартија
Големина:
5inch X 7inch
Шема:
Хоризонтална Лента
Пакување:
25pcs/opp вреќа
Повод:
Свадба/Божиќ/Роденден/Одмор Партија...
Свеж

Избор на клиенти