.

.

New
50PCS 8x6x2.2CM Црна Хартија за Пакување, Кутии 200PCS Рачно изработени Sricker Етикети За Подароци Кутија за Сапун Бонбони Кутии за Пакување Z256

50PCS 8x6x2.2CM Црна Хартија за Пакување, Кутии 200PCS Рачно изработени Sricker Етикети За Подароци Кутија за Сапун Бонбони Кутии

DEN 1172.00
DEN 1464.96

Стока
Достапно.

Retun Политика Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.2 CM Црна Хартија за Пакување, Кутии 200 PCS "Рачно изработени" Sricker Етикети За Подароци Кутија за Сапун Бонбони Кутии за Пакување Z256
Опис Име : Хартија Кутија Материјал : Хартија во Боја : Црна + Браун Количина : 50pcs/многу Труд Кутии + 200pcs Налепници Големина : 8x6x2. Тоа не е Толку Голем како што сликата.
50 PCS 8x6x2. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ) Употреба : Подарок, Сапун, Бонбони, Чоколада, Пакување, Складирање,итн. Ви благодариме!
50 PCS 8x6x2. Пополни секој со бонбони, пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Ви благодариме! Фото Покажуваат Слични Предмети Ако никакви проблеми тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас! Ви благодарам многу! Превозот 1.

Детали

Шема:
Полна Боја,Религија,Писмо
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
Z256
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Големина:
8x6x2.2CM / 7.0x1.5CM
боја:
Кафеави / Црни
Количина:
50pcs +200pcs
торба стил:
Занает Хартија Кутија Подарок Пакување ,Kraft Хартија Кутија Свадба
tyle:
Kraft Налепници Рачно Изработени ,Kraft Хартија Кутија Многу , Подарок Налепници Рака Луд
Употреба:
Хартија Кутија За Подароци Кутија За Пакување Кутија , Бонбони Кутија Многу ,
ОДГОВАРА ЗА:
Свадба Хартија Кутија Подарок Кутија , Хартија Кутија За Колачи
Моден:
Свадба Бонбони Кутија , Бонбони Кутија За Свадба
Повод:
Хартија Налепница Свадба , Хартија Кутија За Чување
користат за:
Бонбони Кутија Подарок Свадба, Бонбони Кутии Роденден
Свеж

Избор на клиенти