.

.

New
50pcs/Пакет DIY Невестата и Младоженецот Ласерски Сече Бонбони Подарок Кутија со Лента Свадба Партии Услуги Декорација Додатоци

50pcs/Пакет DIY Невестата и Младоженецот Ласерски Сече Бонбони Подарок Кутија со Лента Свадба Партии Услуги Декорација Додатоци

DEN 449.00
DEN 761.28

Стока
Достапно.


50pcs/Пакет DIY Невестата и Младоженецот Ласерски Сече Бонбони Подарок Кутија со Лента Свадба Партии Услуги Декорација Додатоци
Карактеристики Материјал : Бисерна хартија. Големина на : 5*5*7.7 cm/2" x 2" x 3" Додавање на убавина и tidiness на вашата маса Совршен за Божиќ, Нова година, денот на Благодарноста, Hanukkah, Меморијалниот Ден, Денот на Трудот, датумот,излети, забави, свадби, итн тоа 's доволно големи за да се стави бонбони или чоколадни бонбони : може да се стави 6-12 бонбони чоколадо : може да се стави 2-3 Фереро или 6-10 бакнеж чоколадо Кутија доаѓа станот, лесно да се соберат.
Белешки
Кутии пристигне рамен и некои собранието е потребно. Acutal предмети боја може да биде малку поинаков од сликата се прикажува.
Бидејќи нашата ласерски сече кутии се направени со користење на ласер, ве молиме да се свесни дека отворањето можат да носат малку smoky боја се должи на топлина се користат во текот на производството. Тоа не't влијае на севкупниот изглед.
Пакет се вклучени
Кутија : 50pcs/opp вреќа, лента : 50pcs/opp вреќа

Детали

боја:
Беж
Материјал:
Картон
боја:
Како слики покажува
Материјал:
Бисерна хартија
Тип:
Настан & Партија Материјали
Име на производ:
свадба бонбони кутија
Пакет:
50pcs/пакет
Свеж

Избор на клиенти