.

.

New
4*4*15.5 cm Свадба Партија Бонбони Кутија со Панделки Услуги Чоколадни Бонбони Кутии Подарок Кутии 200pieceмногу Бесплатен превозот

4*4*15.5 cm Свадба Партија Бонбони Кутија со Панделки Услуги Чоколадни Бонбони Кутии Подарок Кутии 200pieceмногу Бесплатен превозот

DEN 2688.00

Стока
Достапно.


Материјал : Висок квалитет 260g kraft хартија
Големина на : 4*4*15.5 cm
Answer : ___________________________ Note :

Детали

боја:
Бело, Сино, Беж, Розова
Повод:
роденден
Број На Модел На:
4*4*15.5 cm
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Свеж

Избор на клиенти