.

.

New
Сива 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци Пакување Торба Z232

Сива 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци Пакување Торба

DEN 1713.00
DEN 1992.00

Стока
Достапно.

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. ПОВРАТНИ информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Овие високо квалитетни корист bogs се совршени за било прилики. Пополни секој со бонбони,накит пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.08 инчен (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Име : Јута бонбони накит свадба на божиќ подарок перница Материјал : Линија, Боја : Сива Количина : 50pcs/многу Димензии : 13 x 18cm / 5. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за
печатење :
1. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе.

Детали

Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Z232
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Ткаенини
Големина:
13 x 18cm / 5.11 x 7.08 inch
боја:
сива
Количина:
50pcs/многу
торба стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка , Drawstring Јута Кеси
tyle:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 50PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени , Јута Кеси За Пакување
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Свадба , Јута Кеси Drawstring ,
Моден:
Рачно Изработени Од Јута Кеси , Јута Кеси За Пакување
Повод:
Јута Кеси Многу , Јута Кеси За Кафе ,
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Изменуваат , Јута Торби, Печатени
Свеж

Избор на клиенти