.

.

New
Промет на големо со Бесплатен Превозот Organza Кеси 17x23cm Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта 200pcs/многу Случаен Мешана Боја

Промет на големо со Бесплатен Превозот Organza Кеси 17x23cm Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта 200pcs/многу Случаен Мешана

DEN 1128.00
DEN 1545.12

Стока
Достапно.


1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број .
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.)
Објектот Околу Големина : 17cm *23cm
Објектот Облик : Правоаголник
Објектот Употреба : се Вклопуваат juwellery, монистра, бонбони, пакување, итн.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Никој
Број На Модел На:
17*23cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Organza Кеси
Свеж

Избор на клиенти