.

.

New
бела чипка шема леб кеси cookie пакет торта кеси DIY подарок кеси за партија 100pcs

бела чипка шема леб кеси cookie пакет торта кеси DIY подарок кеси за партија 100pcs

DEN 682.00
DEN 897.12

Стока
Достапно.


Големина 14*27.5 cm
Тежина 0.5 кг
Пакет : 100pcs

Детали

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
Пакување торба
Шема:
Шарени
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
Свеж

Избор на клиенти