.

.

New
50Pcs/пакет Шарени Цвеќиња Гарланд Diy Mooncake Пакување, Пластични Кеси Колачиња, Бонбони Пекарница Печење Храна Снек Пакување Торба

50Pcs/пакет Шарени Цвеќиња Гарланд Diy Mooncake Пакување, Пластични Кеси Колачиња, Бонбони Пекарница Печење Храна Снек Пакување

DEN 100.00
DEN 133.44

Стока
Достапно.


Материјал : Храна одделение opp
Големина : 5*13.5 cm/5*13.6 cm
Употреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа торба не само лепило, Ние само го продаде торби, не вклучувајќи декорација производи во слики. Не вклучува запечатување налепници
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи по парцела лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашата потврда за времето истекува, и сеуште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за испраќање или враќање! Ви благодариме.
4. Ве молиме не испрати лоша критика, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се реши за вас!

Детали

Подарок Торба Големина:
5x13cm
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Пластични
Повод:
Бренд Име:
OUSSIRRO
Шема:
Цвет,Растенијата
Број На Модел На:
880324-25
Свеж

Избор на клиенти